Biuro Rachunkowe Siedlce
AKTUALNOŚCI

Fakturowanie w pulpicie kontrahenta

30-09-2018
Fakturowanie przez pulpit kontrahenta. Udostępniliśmy naszym Klientom możliwość fakturowania przez pulpit kontrahenta, nasze oprogramowanie. Gorąco zachęcamy, nasz program umożliwia utworzenie pliku JPK_FA wymaganego przez Ministerstwo Finansów. Funkcjonalność udostępniamy odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, całokowicie za darmo.

Podatki - pulpit kontrahenta

31-01-2018
Już od marca w pulpicie kontrahenta będą widoczne dane dotyczące podatków do zapłaty oraz informacje o bieżących płatnościach biura.

Pulpit kontrahenta

30-01-2018
Uruchomiliśmy pulpit kontrahenta. Od dziś można otrzymać dane do logowanie dla każdego Klienta i dostarczać skany faktur za pośrednictwem komputera lub telefonu.

Pulpit kontrahenta

Wrzesień 2017r.
Już w październiku udostępnimy nową funkcjonalność, czyli pulpit kontrahenta. Przesyłanie faktur jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Udostępnimy podgląd wszystkich przesłanych faktur i innych informacji. Pulpit kontrahenta zawiera również funkcjonalność samodzielnego wystawiania faktur i wysyłania ich do kontrahentów.

Załóż spółkę z o.o. !!!

Październik 2016r.
W odpowiedzi na zmiany podatkowe proponowane przez rząd i ministerstwo finansów proponujemy nowe rozwiązania podatkowe dla przedsiębiorców opodatkowanych podatkiem liniowym. Umów się na bezpłatną wizytę i poznaj ile możesz zaoszczędzić dzięki nowym rozwiązaniom. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, z promocyjnymi cenami dla naszych stałych Klientów!

Szukaj nas na facebooku

Lipiec 2016r.
Z dniem 1 lipca 2016 uruchomiliśmy nowy kanał kontaktowy z naszymi Klientami. Od teraz można nas znaleźć na facebooku. Zapraszamy na https://pl-pl.facebook.com/safetax/

Złóż swój PIT online

Luty 2016r.
Dla naszych stałych Klientów uruchomiliśmy specjalną obsługę rozliczeń rocznych. Od dziś nie trzeba nawet przynosić PIT-ów do biura rachunkowego. Wszystko wykonujemy zdalnie na podstawie przesłanych skanów oraz rozliczeń składanych za roku ubiegły.

Konferencja PARP

Listopad 2014r.
9 grudnia nasze biuro weźmie udział w konferencji organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), poświęconej perspektywom rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w rządowym Projekcie

Październik 2014r.
Otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w rządowym Projekcie Panel Polskich Przedsiębiorstw, którego celem jest pozyskanie wiedzy na temat przedsiębiorczości w Polsce i jej przyszłości.
Podgląd certyfikatu

Nowa wersja językowa strony

Wrzesień 2014r.
W odpowiedzi na uwagi od zagranicznych klientów startujemy z angielską wersją strony internetowej, mamy nadzieję, że będzie się podobać.

Najczęściej zadawane pytania

15 lutego 2014r.
Otrzymujemy wiele pytań dotyczących samozatrudnienia. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań, które będziemy systematycznie uzupełniać. Sprawdź czy Twoje pytanie znajduje się na liście lub zadaj nam własne. Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Promocja na start

10 października 2013r.
Rozdajemy prezenty na start! Sprawdź naszą najnowszą promocję na www.safetax.pl/promocja.

Polecamy mBank

01 października 2013r.
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy program partnerski Mbanku. Naszym zdaniem, jest to jedna z najlepszych ofert na rynku (korzystamy z usług Mbanku od wielu lat), dlatego też bez wahania możemy polecić ten bank naszym Klientom.

Informacje o Biurze Rachunkowym SafeTax

07 sierpnia 2013r.
Biuro rachunkowe SafeTax działa w oparciu o Certyfikat Księgowy nr wydany przez Ministerstwo Finansów dnia 26-03-2010 r. uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w PZU S.A. Numer polisy 17192769.

Nowa strona internetowa

01 sierpnia 2013r.
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej. Kolorystyka i styl strony został dopasowany do naszego nowego brandingu. Mamy nadzieję, że odświeżona szata graficzna strony pozwoli jeszcze łatwiej odnaleźć zawarte w niej informacje. Serdecznie zapraszamy do przeglądania.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
900 - 1700

SafeTax Biuro Rachunkowe © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone    |    Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne