Biuro Rachunkowe Siedlce
AKTUALNOŚCI

Nie polecamy Mbank

Luty 2015r.
Ze względu na wprowadzenie przez mBank opłat za przelewy z konta firmowego, nie możemy dłużej polecać usług tej firmy.

Konferencja PARP

Listopad 2014r.
9 grudnia nasze biuro weźmie udział w konferencji organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), poświęconej perspektywom rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w rządowym Projekcie

Październik 2014r.
Otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w rządowym Projekcie Panel Polskich Przedsiębiorstw, którego celem jest pozyskanie wiedzy na temat przedsiębiorczości w Polsce i jej przyszłości.
Podgląd certyfikatu

Nowa wersja językowa strony

Wrzesień 2014r.
W odpowiedzi na uwagi od zagranicznych klientów startujemy z angielską wersją strony internetowej, mamy nadzieję, że będzie się podobać.

Najczęściej zadawane pytania

15 lutego 2014r.
Otrzymujemy wiele pytań dotyczących samozatrudnienia. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań, które będziemy systematycznie uzupełniać. Sprawdź czy Twoje pytanie znajduje się na liście lub zadaj nam własne. Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Promocja na start

10 października 2013r.
Rozdajemy prezenty na start! Sprawdź naszą najnowszą promocję na www.safetax.pl/promocja.

Polecamy mBank

01 października 2013r.
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy program partnerski Mbanku. Naszym zdaniem, jest to jedna z najlepszych ofert na rynku (korzystamy z usług Mbanku od wielu lat), dlatego też bez wahania możemy polecić ten bank naszym Klientom.

Informacje o Biurze Rachunkowym SafeTax

07 sierpnia 2013r.
Biuro rachunkowe SafeTax działa w oparciu o Certyfikat Księgowy nr wydany przez Ministerstwo Finansów dnia 26-03-2010 r. uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w PZU S.A. Numer polisy 17192769.

Nowa strona internetowa

01 sierpnia 2013r.
Z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej. Kolorystyka i styl strony został dopasowany do naszego nowego brandingu. Mamy nadzieję, że odświeżona szata graficzna strony pozwoli jeszcze łatwiej odnaleźć zawarte w niej informacje. Serdecznie zapraszamy do przeglądania.

Часы работы:
Понедельник-Вторник
900 - 1700

Бухгалтерская фирма SafeTax © 2013 Все права зарезервированы    |    Разработка сайта: SIGNUM Studio Interaktywne